Εθελοντισμός….

ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ!!
Η συνεργασία, η αλληλοβοήθεια, η συλλογική προσπάθεια και το ενδιαφέρον για το περιβάλλον βρήκαν την καλύτερη έκφραση τους στην εθελοντική δράση των μαθητών της Α΄ και Β΄ Γυμνασίου με στόχο τη βελτίωση της αυλής του σχολείου μας.
Όλοι μαζί πήραμε τα φτυάρια, τις τσάπες και τις μπογιές και δουλέψαμε με μεράκι για να ομορφύνουμε το σχολείο στο οποίο περνάμε τη μισή μέρα μας. Το αποτέλεσμα πραγματικά εντυπωσιακό, όπως αποδεικνύεται από τις φωτογραφίες!
Να ευχαριστήσουμε ιδιαίτερα τον Δήμο Εμμ. Παππά για την προσφορά των υλικών που χρειαστήκαμε. Το Δήμαρχο κ. Νότα, τη δασολόγο του δήμου, κ. Βασιλική , τον πρόεδρο της τοπικής κοινότητας, κ. Δαραβίγκα και το Σύλλογο Γονέων και κηδεμόνων του σχολείου για την άψογη συνεργασία.

Πριν

και μετά

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.