ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΜΕ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ!

Οχι, δεν ειναι ψέμα πρωταπριλιάτικο! Δύο νέα βραβεία κέρδισε το σχολείο μας με τη φετινή του συμμετοχή στον πανελλήνιο διαγωνισμό “Κύπρος – Ελλάδα – Ομογένεια: εκπαιδευτικές γέφυρες”. Στην κατηγορία “project” κέρδισε το 2ο βραβείο με το project της τρίτης τάξης με τίτλο «Κύπρος – Ελλάδα:Όσα μας ενώνουν!» Και στην κατηγορία “ζωγραφιά” κέρδισε πάλι το 2ο βραβείο με το έργο των μαθητριών Λιαλιάκα Ελένης και Απολλωνιάδου Αναστασίας με τίτλο «Σεφέρης: Σαλαμίνα της Κύπρος» Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν, στη φιλόλογό μας κ. Λιούσα Αποστολίνα για την οργάνωση του όλου εγχειρήματος και στον γυμναστή μας , τον κ. Γάλλο Γιώργο για τη διδασκαλία των χορών. Και φυσικά ευχαριστούμε ιδιαίτερα τη διευθύντριά μας, κ. Αλεξοπούλου Ευαγγελία για την εμπιστοσύνη και την υποστήριξή της σε όλες τις ιδέες και τις εκπαιδευτικές μας προσπάθειες! Τα βραβεία αυτά ανήκουν σε όλους τους!!

Μπορεί να είναι εικαστικό
Μπορεί να είναι εικόνα κείμενο που λέει "Γυμνάσιο Αγίου Πνεύματος Κύπρος- Ελλάδα Ομογένεια: εκπαιδευτικές Γέφυρες 2023 ΚΥΠΡΟΣ ΕΛΛΑΔΑ Όσα μας ενώνουν! KYnPoΣ ፍIIሉት EMHLSES ΔEN SEXUS Γυμνάσιο Αγίου Πνεύματος Υπεύθυνες Υπεύθυνεςεκπαιδευτικοί εκπαιδευτικοί Λιούσα Αποστολίνα ΠE02 Αλεξοπούλου Ευαγγελία IIE86 Κύπρος-Ελλάδα-Ομογένεια: εκπαιδευτικές γέφυρεςΡage"
Μπορεί να είναι εικόνα κείμενο που λέει "Γυμνάσιο Αγίου Πνεύματος Εργάστηκαν OL μαθητές ΚΟΥΤΡΙΟΣ ΡaΦaΗΛ- ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΠΟΥΤΣΙΟΥΚΗ ΝΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ Σ ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΠΟΥΛΙΩΝΗΣ ΤΣΙΜΠΙΣΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΞΙΑ‘ΡÎÎ ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΜΥΡΤΩ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΛΙΑΣ ΓΙΑΝΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΡΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΡΟΥΜΑΛΙΑΣ ΚΑΡΛΟΥΛΑΝΗΣ ΛΑΝΗΣ ΚΑΡΑΟΥ ΚΑΤΙΑΚΟΣ ΚΥΜΑΣ ΜΑΝΔΑΝΑΣ ΛΙΑ‘ΛΙΑΚΑ ΝΙΚΟΛΛΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΝΗ Κύπρος-Ελλάδα-Ομογένεια: εκπαιδευτικές γέφυρεςΡage 25"
Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή για τη φωτογραφία.
Μπορεί να είναι εικόνα χάρτης και κείμενο
Μπορεί να είναι εικόνα 8 άτομα, όρθια άτομα και κείμενο
Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή για τη φωτογραφία.
Μπορεί να είναι εικόνα 8 άτομα και όρθια άτομα

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.