ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ… HAPPY END!

Άλλη μια χρονιά για τους μαθητές και τους εκπαιδευτικούς του γυμνασίου μας έφτασε στο τέλος της. Μπορεί να πέρασε μέσα από τα σκοτάδια της πανδημίας και τις συμπληγάδες της τηλεκπαίδευσης , μα τελειώνει στο φως!! Τελειώνει με χαμόγελα , με κουβέντες ζεστές, με αποχαιρετισμούς, με νέες ελπίδες. Τελειώνει με τους μικρούς μας μαθητές να παρουσιάζουν τις εργασίες τους στο μάθημα της τεχνολογίας. Τελειώνει με τη μετάθεση δύο αγαπημένων συναδέλφων , του κ. Αγγελίδη και της κ. Κώστογλου που θα τοποθετηθούν σε λίγες μέρες στα νέα τους σχολεία. Τελειώνει με ένα αποχαιρετιστήριο τραπέζι για τους αποφοίτους μας που ετοιμάζονται να ανοίξουν τα φτερά τους για το λύκειο. Όλοι σας θα μας λείψετε!! Να είμαστε καλά και θα ανταμώνουμε!!